Blakkwood oblečení

Číst více

Album CON LAI je venku!

30.04.2017 20:00:00

Je to tady! Album Con Lai je oficiálně venku a s ním i nový videoklip. Co o albu říká sám Renne Dang? To se dozvíte v této tiskové zprávě.


Album CON LAI je venku!

Hudební vydavatelství Blakkwood Records dnes vydává debutové sólo album Con Lai, které stvořil Renne Dang. Spolu s albem také vychází nový videoklip, který má na svědomí Jakub Stelzer. Videoklip je k songu Píšu ti a hudební produkci obstaral Adytos.

Sám Renne říká o albu Con Lai: "Téměř 2 roky mi trvalo vytvořit album CON LAI. Díky tvorbě tohoto mého prvního sólového alba jsem si ale uvědomil, kdo doopravdy jsem, kam jdu a co od života chci. Našel jsem hlavně sám sebe. Každý track na albu je moje vlastní zpověď, vyjadřuje moje osobní názory a znázorňuje mojí cestu životem. Miluji a nenávidím toto album. Miluji, protože jsem pyšný na to, že jsem dokázal spojit všechny tyhle různorodé skladby, které charakterizují můj život, v jeden celek, který mi dává smysl. Nenávidím, protože jsem při čerpání inspirace a dokončování málem ztratil rozum. Nenávidím, protože mám strach, že toto album už nikdy nepřekonám. CON LAI."

Album Con Lai najdete na všech digitálních službách:

Fyzické CD lze objednat na Blakk Shopu nebo skrz adresu www.conlai.cz

Videoklip je ke zhlédnutí na YouTube: Renne Dang - Píšu ti (prod. Adytos)

Komentáře


Další novinky


Blakk Shop


Nový internetochý obchod Blakk Shop!


New release


Kupuj nové album Con Lai